Электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған C сипаттамасы бар автоматты ажыратқыш.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 25A
- Полюстердің саны: 3 (үшполюсты)
- Коммутациялық қабілет: 6kA
- Сипаттама: C (5-10In ток кезінде ажыратылу)
- Орындалуы: AC-MCB (өзгелтіп ток үшін миниатюрлық автоматты ажыратқыш)
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 9,40W
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -40°C құрамында +75°C
- Өлшемдер (ЕнхВхТ): 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмақ: 0,36 кг
- Өндіруші: Schrack
- Сериясы: BMS6
Стандарттарға сәйкестік:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
EAN коды: 9004840397185
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN коды | 9004840397185 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 9,40 W |
| Айналасындағы ортаның минималды температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ортаның максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттама | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілет | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
