Аймақ ағынының номиналды тоғы 32A және коммутациялық қабілеті 6kA болатын үш полюсты айнымалы ток автоматты ажыратқышы. BMS6 серия ажыратқышы C түрінің сөндіру сипаттамасы бар, электр тізбектерін перегрузкалар мен қысқа замыканулардан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 32A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Сипаттама түрі: C
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 12,10W
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 53,40мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,36кг
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: −40°C ден +75°C дейін
Стандарттарға сәйкестігі: Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді
Өндіруші: Schrack
| EAN коды | 9004840397192 |
|---|---|
| Ені (таза) | 53,40мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Салмағы (таза) | 0,36кг |
| Қуат шығыны | 12,10W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттама | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
