Төрт полюсты AC тогына арналған автоматты ажыргыш серия BMS6. Электр құлыптарының қорғау үшін арнайтылған. Таратқыш щиттер мен электр щиттерінің шкафтарына DIN-рельске орнату үшін пайдаланылады.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 16 A
- Коммутациялау қабілеті: 6 kA
- Ажырыту сипаттамасы: C (жоғарылатылған іске қосу токтары бар құлыптар үшін)
- Полюс саны: 4
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыргыш)
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 8,80 W
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Өлшемдер: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,48 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана
| EAN коды | 9004840547726 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 8,80 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
