BM ME C25/4 автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузкалардан және қысқа тұйынтықтардан қорғау үшін арналған. Аппарат BMS6 сериясына жатады, AC-MCB-ME орындалуы түрі ерекшеленіп, жоғары коммутациялық қабілеттіліігімен сипатталады.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 25A
- Полюс саны: 4 (төртполюсті)
- Ажыратуының сипаттамасы: C (стандартты, аралас жүктемелер үшін)
- Коммутациялық қабілеттілік: 6kA
- Түрі: BMS6-ME
- Қуат шығыны: 12,00W
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-ға дейін
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,48кг
Нормативтік база:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 3 дана, 30 дана
EAN коды: 9004840545111
| EAN коды | 9004840545111 |
|---|---|
| Таза ені | 71,20мм |
| Таза биіктігі | 83,00мм |
| Таза тереңдігі | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 12,00W |
| Ең төмен айналадағы температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналадағы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 4 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
