Автоматты ажыратқыш BM C32/4 айнымалы ток жүйелеріндегі электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа схемаланудан қорғау үшін ретінде пайдаланылады. Төрт полюсті модульдік аппарат номиналды ток 32 А және коммутациялық сыйымдылығы 6 кА.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 32 А
- Полюстер саны: 4
- Сипаттамасы: C (орташа пуск ағымдарының тізбегі үшін)
- Коммутациялық сыйымдылығы: 6 кА
- Кернеу: AC (айнымалы ток)
- Орындалуы: Модульдік ажыратқыш (AC-MCB)
Айналас ортасының параметрлері:
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C-тен +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 14,80 W
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Нетто салмағы: 0,48 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840547757 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Нетто салмағы | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 14,80 W |
| Айналас ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Айналас ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 32 А |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
