Төрт полюсты айнымалы ток электр сызықтарын қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Номиналды ток 32A құрайды, коммутациялық қабілеті 6kA болғандықтан қысқа тұйықтау және перегрузка кезінде ишенімді ажырату қамтамасыз етіледі.
Техникалық параметрлері:
- Қосылу сипаттамасы: C (орташа пуск ток салулы сызықтар үшін)
- Полюс саны: 4
- Түрі: BMS6-ME (BMS6 сериялық жүйесі)
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C дан +75°C ге дейін
- Қуат шығыны: 14,80W
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,48кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана.
| EAN-код | 9004840545128 |
|---|---|
| Ені (таза) | 71,20мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 14,80W |
| Ең төмен айналасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
