Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықтамадан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 13 A
- Өндіктің сипаттамасы: C (аралас жүктемесі бар тізбектер үшін)
- Полюстер конфигурациясы: 1+N (бір фазалы нейтраль арқылы)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Орындалуы: AC-MCB (модульды ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Айналасындағы орта температурасының рұқсат етілген диапазоны: -40°C құрамынан +75°C дейін
- Қуат шығыны: 2,90 W
Конструктивтік параметрлері:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,22 кг
Нормативтік сәйкестілігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 дана
| EAN-коды | 9004840397338 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 2,90 W |
| Минималды орта температурасы | -40°C |
| Максималды орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 13 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 368 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 704 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 468 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 478 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 474 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 314 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 528 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 536 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш BM C13/1+N, 6kA (JPG, 510 KB)
