Автоматты ажыратқыш BM ME C10/3+N электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйын ағымдарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы модульді конструкцияның стандартына сәйкес орындалған және DIN-рельске орнатылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10 A
- Іске қосу сипаттамасы: C (In ағымын 5–10 есе асыған кезде лездік іске қосылу)
- Полюстер конфигурациясы: 3+N (3 фазалық полюс + нейтраль)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА (ең жоғары қысқа тұйын ағымы)
- Кернеу: AC
- Орындалу түрі: MCB-ME (МЭ расцепителі бар модульді ажыратқыш)
- Сериясы: BMS6
Электрлік параметрлері:
- Қуат шығыны: 4,70 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: –40 °C-тен +75 °C-ге дейін
Габаритті өлшемдері (ШxВxГ):
- 71,20 мм × 83,00 мм × 74,90 мм
- Таза салмасы: 0,46 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау: 3 дана, 30 дана
EAN-коды: 9004840528886
| EAN-коды | 9004840528886 |
|---|---|
| Ені (таза) | 71,20 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Таза салмасы | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 4,70 W |
| Айналасының ең төмен температурасы | -40 °C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 75 °C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
