Алмасу ток үшін электрлік тізбектерді қорғау арналған бір полюсті автоматты ажыратқыш. Номиналды ток: 2A, коммутациялық өндіктігі: 6kA. Іске қосылу сипаттамасы: B (кабельдер мен жалпы назначения сызықтарын қорғау үшін стандартты). Орындалуы: AC-MCB (микротермалды және электромагниттік ашылғыш). 17,8 мм енінің модульдік орындалуы DIN-рельсіне орнатуға арналған. EN 60898-1:2019 және EN 60947-2 (2006, 2017 түзетпелерімен) талаптарына сәйкес келеді. Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C дейін. Қуат шығыны: 1,4W. Schrack Elektrotechnik өндіктігі.
| EAN-коды | 9004840449594 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 1,40 W |
| Мин. айналау ортасының температурасы | -40°C |
| Макс. айналау ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 2 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық өндіктігі | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
