Айнымалы ток үшін бір полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды ток 4A және коммутация қабілеті 6kA болып табылады. Электрлік тораптарды перегрузка және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін қолданылады.
Негізгі параметрлер:
- Ажырату сипаттамасы: B (номиналдың 3–5 есеге тең ток кезінде ажырау)
- Номиналды ток: 4A
- Коммутация қабілеті: 6kA
- Полюстер саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
Өлшемдер және салмақ:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Жұмыс істеу шарттары:
- Температура ауысуының диапазоны: –40°C-тен +75°C-қа дейін
- Қуат шығындалуы: 1,40 W
Нормативтік негіз: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840449600
| EAN-коды | 9004840449600 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығындалуы | 1,40 W |
| Орта ортасының минималды температурасы | -40°C |
| Орта ортасының максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутация қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
