Бір полюсті автоматты ажыратқыш BM B6/1 — айнымалы ток бөлу құрылғыларында перегрузка және қысқа тұйықтау әсерінен қорғау үшін модульдік құрылғы.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 6 A
- Коммутациялық қабілет: 6 kA
- Сработка сипаттамасы: B (номиналды токтың 3–5 есе асуында сработалау)
- Полюстердің саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульдік автоматты ажыратқышы)
- Серия: BMS6
- Түрі: BMS6
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 1,80 W
- Айналасындағы ортаның температуралық диапазоны: –40°C құрамдан +75°C дейін
- Габаритті өлшемдер: ені 17,80 мм, биіктігі 83,00 мм, тереңдігі 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 дана, 12 дана, 120 дана
| EAN коды | 9004840396126 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 1,80 W |
| Минимальды айналасындағы температура | –40°C |
| Максимальды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 6 A |
| Түрі | BMS6 |
| Серия | BMS6 |
| Коммутациялық қабілет | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
