Айнымалы ток үшін бір полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды тоқы 13 A және коммутациялық сыйымдылығы 6 kA болатын. Schrack өндіктеушісінің BMS6 сериясына жатады.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 13 A
- Коммутациялық сыйымдылық: 6 kA
- Іске қосылу сипаттамасы: B (токта іске қосылады 3-5 In)
- Полюстер саны: 1
- Түрі: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 2,50 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш келесі талаптарға сәйкес өндірілген және сынақтан өткен:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Қаймағы нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
EAN-коды: 9004840396140
| EAN-коды | 9004840396140 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 2,50 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 13 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық сыйымдылық | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктеушісі | Schrack |
| Қаймағы | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
