Электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйындалудан қорғау үшін арналған екі полюсты автоматты ажыратқыш. Айнымалы ток үшін бөлу щиттеріне орнатуға арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 4A
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Сипаттамасы: B (3-5In ток болғанда сөндіру)
- Полюстар саны: 2
- Конструкция түрі: BMS6 AC-MCB
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 2,90W
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,24кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
| EAN-код | 9004840498028 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 2,90W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
