BM B6/2 автоматты ажыратқышы электр тораптарын қысқа орындау және перегрузка токтарынан қорғау үшін арналған. 6 A номиналды тоғы және 6 кА коммутациялық өтімділігі бар екі полюсты аппарат B сипаттамасына (номиналды тоғының 3–5 есесі кезінде сөндіру) сәйкес келеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 6 A
- Полюстар саны: 2
- Коммутациялық өтімділік: 6 кА
- Сөндіру сипаттамасы: B
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін модульді автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 3,60 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: –40 °C-тен +75 °C-ге дейін
- Физикалық өлшемдер: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Таза салмағы: 0,24 кг
Нормативтік база:
Орындалуы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack. Қол жетімді орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана.
| EAN-коды | 9004840396225 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,60 W |
| Орта есептегі ең төмен температурасы | –40 °C |
| Орта есептегі ең жоғары температурасы | 75 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 6 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық өтімділік | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
