BMS6 сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы, номиналы 16 А және коммутация қабілеті 6 кА. Тұрмыстық және өндірістік қондырғылардағы электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйындалу токтарынан қорғау үшін пайдаланылады.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 16 А
- Полюс саны: 2
- Сұйу сипаттамасы: B (номиналдың 3-5 еселі токта сұйылады)
- Коммутация қабілеті: 6 кА
- Түрі: AC-MCB (айнымалы ток көпфункционалды автоматы)
- Жұмыс кернеуі: 230/400 В AC
- Қуат шығыны: 4,70 Вт
- Айналасындағы орта температура диапазоны: -40°C құрамындағы +75°C
- Сериясы: BMS6
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Нормативтік сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіргіші: Schrack
Қол жеткізіліп отырған орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840396256 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 4,70 Вт |
| Мин. айналасындағы орта температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 16 А |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутация қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
