BMS6 сериясының автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Үш полюсты модульды аппарат B сипаттамасымен номиналды ток 16 A кезінде және коммутациялық қабілеті 6 kA құрайтын сенімді коммутацияны қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16 A
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Сипаттамасы: B (3—5 IN кезінде іске қосылуы)
- Полюс саны: 3P
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток модульды ажыратқышы)
- Түрі: BMS6-ME
- Жұмыс температурасының диапазоны: −40 °C дан +75 °C ға дейін
- Қуат шығыны: 6,90 W
- Габарит өлшемдері: 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза масса: 0,32 кг
Нормативтік база:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1, 4, 40 шт.
| EAN-коды | 9004840591668 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Ортасының мин. температурасы | −40 °C |
| Ортасының макс. температурасы | 75 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстарының саны | 3 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
