Төрт полюсті автоматты ажыратқыш BMS6 сериясы BMS6-ME түрінің номиналды тогы 63A және коммутациялау қабілеті 6kA. Айнымалы ток электр тізбегілерін перегрузкалар мен қысқа тұйықтау ағындарынан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлері:
- Ажырату сипаттамасы: B (номиналдыдың 3-5 еселі тогында іске қосылу)
- Полюстер саны: 4
- Номиналды ток: 63A
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB-ME (ізоляциясы бар модульды бір фазалы ажыратқыш)
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C-ден +75°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 20,80W
Физикалық өлшемдері және массасы:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза массасы: 0,48кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіргіші: Schrack
EAN коды: 9004840545241
| EAN коды | 9004840545241 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза массасы | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 20,80W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
