
1 / 6
1 / 6
Тәуелсіз ажыратқыш, 110-415 АС, BM, MP, BO үшін
Артикул: BM900006--
16 620 ₸
Қоймада бар
Тәуелсіз шамалау ажыратқышы BM, MP және BO сериялы контакторлар мен іске қосқыштармен пайдалану үшін ластырылған. Құрылғы белгіленген параметрлерге жеткенде схеманың бақылау сипатындағы ажыратуын қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды кернеу: 110-415 В ауыспалы ток
- Тұтынатын қуаты: 0,10 Вт
- Жұмыс істеу температурасының ауқымы: -40°C құрамынан +75°C дейін
- Габарит өлшемдері: 72 × 17,6 × 82 мм
- Таза массасы: 0,11 кг
- Орындалуы: Көмекші контакт
- Серия: BMS0
Стандарттарға сәйкестігі:
Құрылғы келесілік стандарттарға сәйкес иінінген:
- EN 60947-1:2007 + A1:2011
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
Орау: 1, 7 немесе 70 дана тапсырыс үшін
Өндіруші: Schrack
Индексі: 9004840408232
| EAN коды | 9004840408232 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 72,00 мм |
| Ені нетто | 17,60 мм |
| Биіктігі нетто | 82,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,11 кг |
| Қуат жоғалуы | 0,10 Вт |
| Ең төмен ортаны температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортаны температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | Аксессуарлар |
| Серия | BMS0 |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Орындалуы | Аксессуарлар |
| Норма | EN 60947-1:2007 + A1:2011, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 7 дана, 70 дана |
- Фото 1: Тәуелсіз ажыратқыш, 110-415 АС, BM, MP, BO үшін (JPG, 799 KB)
- Фото 2: Тәуелсіз ажыратқыш, 110-415 АС, BM, MP, BO үшін (JPG, 1.1 MB)
- Фото 3: Тәуелсіз ажыратқыш, 110-415 АС, BM, MP, BO үшін (JPG, 750 KB)
- Фото 4: Тәуелсіз ажыратқыш, 110-415 АС, BM, MP, BO үшін (JPG, 1.1 MB)
- Фото 5: Тәуелсіз ажыратқыш, 110-415 АС, BM, MP, BO үшін (JPG, 667 KB)
- Фото 6: Тәуелсіз ажыратқыш, 110-415 АС, BM, MP, BO үшін (JPG, 715 KB)