
1 / 9
1 / 9
Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM
Артикул: BM900012--
Выключатели нагрузки, разъеденители
19 060 ₸
Тапсырыспен
Жүктеме ажыратқышы электрлік сұрыптау жүйелеріндегі электр тізбектерінің коммутациясы және қорғалуы үшін арналған. Аппарат номиналды ток 40 А болатын екі полюстік орындалуында жүктелген тізбектердің сенімді ажыратылуын қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 40 А
- Полюс саны: 2
- Қуат шығыны: 7,50 Вт
- Пайдалану температурасы диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Өлшемдері (Ұз×Е×Б): 75 × 35,40 × 83 мм
- Таза салмақ: 0,19 кг
- EAN-коды: 9004840403121
Schrack компаниясының өндіруі бойынша аппарат стационарлық сұрыптау құрылғыларында және басқару панельдерінде жұмыс істеуге арналған. Сенімді конструкция әр түрлі климаттық жағдайларда ұзақ қызмет ету ресурсын қамтамасыз етеді.
Орналастырылудың нұсқалары: 1, 6 немесе 60 дана.
| EAN-коды | 9004840403121 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 75,00 мм |
| Ені нетто | 35,40 мм |
| Биіктік нетто | 83,00 мм |
| Салмақ нетто | 0,19 кг |
| Қуат шығыны | 7,50 Вт |
| Аймақ температурасының минимумы | -40°C |
| Аймақ температурасының максимумы | 75°C |
| Орындалуы | Ажыратқыш |
| Полюс | 2 |
| Ток күші | 40 А |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналастырылу | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
- Фото 1: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 1.4 MB)
- Фото 2: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 1.5 MB)
- Фото 3: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 843 KB)
- Фото 4: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 1.3 MB)
- Фото 5: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 1.2 MB)
- Фото 6: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 1.5 MB)
- Фото 7: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 873 KB)
- Фото 8: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 1.4 MB)
- Фото 9: Жүктеме ажыратқышы 40А/2 BM (JPG, 1.4 MB)