
Контактор 200кВт/400В/400А/2NO+2NC, катушка 230VAC
Артикул: LTD64153--
700 590 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор айнымалы ток сұрыпындағы электрооборудование басқару жүйелерінде пайда болатын тізбектерді коммутация жасау үшін арналған. Контактор 400 А номиналды ток және 400 В желі кернеуінде қуатты жүктемелерді сенімді түрде қосу және өшіру қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды қуаты: 200 кВт (AC-3, 380–400 В)
- Номиналды кернеуі: 400 В айнымалы тока
- Номиналды тока: 400 А
- Катушканың кернеуі: 230 В AC
- Негізгі контактылар: 3 жабатын контакт (3NO)
- Қосымша контактылар: 2 жабатын + 2 ашатын контакт (2NO+2NC)
- Өлшем сыныбы: 6
- Қуат шығыны: 62 Вт
- Өндіруші: Schrack
Габаритты өлшемдері және массасы:
- Ені: 160 мм
- Биіктігі: 219 мм
- Тереңдігі: 216 мм
- Таза массасы: 8,42 кг
Контактор электр қораптарына және бөлу шкафтарына орнату үшін арналған. Электрмотордарын, компрессорларды, сорудыларды және басқа өндіріс жабдықтарын басқару сұрыпындарында қолданылады. EAN-коды: 9004840839777. Құрылымында: 1 дана.
| EAN-коды | 9004840839777 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 160,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 219,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 216,00 мм |
| Таза массасы | 8,42 кг |
| Қуат шығыны | 62,00 Вт |
| Өлшем сыныбы | 6 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Қосымша контактылар | 2 жабатын контакт + 2 ашатын контакт |
| Катушканың АС кернеуі | 230 В айнымалы тока |
| Номиналды тока | 400 А |
| Негізгі контактылар | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 200 кВт |
| Орауы | 1 дана |