
Қозғалтқыштың қорғау автоматы 0.16-0.25А/2 BE4
Артикул: BE400202--
18 840 ₸
Қоймада бар
BE4 серилі қозғалтқыш қорғау автоматы электрлік қозғалтқыштарын перегрузудан және қысқа тұйықтанудан қорғау үшін арналған. Құрылғы орнатылған ток асқан кезде ұтындыруды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Ток сала беру диапазоны: 0,16–0,25 А
- Орындалуы: 2 полюс
- Стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Қуат шығыны: 5,30 Вт
- Температура диапазоны: –40 °C ден +70 °C дейін
Габаритты өлшемдері:
- Ұзындығы: 73 мм
- Ені: 37 мм
- Биіктігі: 82 мм
- Салмағы: 0,23 кг
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана
Прибор халықаралық сапа және сенімділік стандарттарына сәйкес келеді, өндіріс және энергетикалық желілерде төмен қуатты қозғалтқыштарды қорғау үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840266061 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 73,00 мм |
| Ені (нетто) | 37,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 82,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 5,30 Вт |
| Ең төмен айналасындағы температура | –40 °C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 70 °C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 0,16–0,25 А |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |