
Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.40-0.63А/2 BE4
Артикул: BE400204--
18 840 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматы электр қозғалтқыштарын перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Құрылғы аварийлі жұмыс режімдері туындаған кезде тізбекті сенімді түрде ажыратуды қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 0,40-0,63 А
- Орындалуы: 2
- Қуат шығыны: 3,50 W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C құрғақ +70°C
- Стандартқа сәйкестігі: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
Габаритті және салмақ:
- Ұзындығы: 73 мм
- Ені: 37 мм
- Биіктігі: 82 мм
- Таза салмағы: 0,23 кг
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840266085
Орауды нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840266085 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 73,00 мм |
| Ені нетто | 37,00 мм |
| Биіктігі нетто | 82,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 3,50 W |
| Аумасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Аумасының ең жоғары температурасы | 70°C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 0,40-0,63 A |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |