
1 / 7
1 / 7
Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4
Артикул: BE400205--
14 920 ₸
Тапсырыспен
Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы асинхронды электр қозғалтқыштарын перегрузка және қысқа тұйын сияқты ұзақ ұстап қалу сияқты құлыптарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы орнатылған ток сатысын асыса тұрғанда схеманы сенімді түрде ажыратуды қамтамасыз етеді.
Негіздеме сипаттамалары:
- Сілтеме диапазоны: 0,63–1,00 A
- Сәйкестік стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Орындалуы: 2
- Өндіруші: Schrack
Физикалық параметрлер:
- Өлшемдері: 73 × 37 × 82 мм
- Салмағы: 0,23 кг
- Қуат шығыны: 4,30 W
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температурасының диапазоны: –40°C-тан +70°C-ға дейін
- EAN коды: 9004840266092
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840266092 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 73,00 мм |
| Ені (нетто) | 37,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 82,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 4,30 W |
| Мин. қоршеген температура | –40°C |
| Макс. қоршеген температура | 70°C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 0,63–1,00 A |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4 (JPG, 1.1 MB)
- Фото 2: Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4 (JPG, 1.2 MB)
- Фото 3: Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4 (JPG, 1.4 MB)
- Фото 4: Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4 (JPG, 983 KB)
- Фото 5: Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4 (JPG, 1.5 MB)
- Фото 6: Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4 (JPG, 961 KB)
- Фото 7: Электр қозғалтқышын қорғау автоматты ажыратқышы 0.63-1.0А/2 BE4 (JPG, 1002 KB)