
Қозғалтқыш қорғау автоматы 1.0-1.6А/2 BE4
Артикул: BE400206--
18 840 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматы (электротермалды ажырату құрылғысы) асинхронды электрлі қозғалтқыштарды перегрузкадан және фаза сәтсіздіктері кезінде өшуден қорғау үшін арналған. Номиналды ұстану диапазоны 1.0–1.6А екі полюстік орындалуымен (Орындалуы 2).
Техникалық параметрлер:
- Ағын ұстау ығындылығының реттеу диапазоны: 1–6.3А
- Номиналды ағын кезінде қуат шығыны: 3.6W
- Пайдалану температуралық диапазоны: −40°C ден +70°C дейін
- Орындалуы: 2-полюстік
- Сәйкестік стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Өндіруші: Schrack
Габаритті өлшемдер (таза):
- Ұзындығы: 73 мм
- Ені: 37 мм
- Биіктігі: 82 мм
- Массасы: 0.23 кг
Кодтар және орау:
- EAN-коды: 9004840266108
- Қол жетімді орау нұсқалары: 1, 6, 60 шт.
| EAN-коды | 9004840266108 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 73,00 мм |
| Ені нетто | 37,00 мм |
| Биіктігі нетто | 82,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 3,60 W |
| Айналасының ең төмен температурасы | −40°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 70°C |
| Орындалуы | 2 |
| Ағын күші | 1–6,3 А |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |