
Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/2 BE4
Артикул: BE400207--
18 840 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқышты қорғау автоматы электрлі қозғалтқыштарды перегрузкалардан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін құрастырылған. Құрылғы номиналды токты асыра түскен кезде схеманы сенімді түрде сөндіріп тастайды.
Негізгі сипаттамалары:
- Іске қосылу диапазоны: 1.6–2.5 А (2-ші орындалуы)
- Номиналды ток: 1–6.3 А
- Ыдырап кететін қуат: 3.7 Вт
- Жұмыс температурасының диапазоны: –40 °C-тан +70 °C-ға дейін
- Қорғау дәрежесі: 2-ші орындалуы
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
Физикалық өлшемдері:
- Ұзындығы: 73 мм
- Ені: 37 мм
- Биіктігі: 82 мм
- Салмағы: 0.23 кг
Өндіруші: Schrack
Орындарының нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN коды | 9004840266115 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 73 мм |
| Ені (нетто) | 37 мм |
| Биіктігі (нетто) | 82 мм |
| Салмағы (нетто) | 0.23 кг |
| Ыдырап кететін қуат | 3.7 Вт |
| Айналасындағы ортаның ең төменгі температурасы | –40 °C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғарғы температурасы | 70 °C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 1–6.3 А |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындауы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |