
Қозғалтқышты қорғау автоматы 4.0-6.3А/2 BE4
Артикул: BE400209--
18 840 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқышты қорғау автоматы электр қозғалтқыштарын перегрузка және қысқа тұйықтау сәтінде қорғау үшін арналған. Құрылғы орнатылған ток асып кеткенде схеманы сенімді түрде ажыратады. Ықшам конструкциясы приборды бөлінгіш тақталарға және басқару шкафтарына оңай біріктеуге мүмкіндік береді.
Техникалық параметрлері:
- Ток іске қосу ауқымы: 4.0-6.3А
- Орындалуы: 2 полюс
- Номиналды кернеу: EN 60947-2 бойынша
- Күш шығыны: 5.10W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +70°C ға дейін
- Сәйкестік нормасы: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Өндіруші: Schrack
Өлшемдері (таза салмағы):
- Ұзындығы: 73.00 мм
- Ені: 37.00 мм
- Биіктігі: 82.00 мм
- Салмағы: 0.23 кг
Қаптау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840266139 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 73,00мм |
| Ені нетто | 37,00мм |
| Биіктігі нетто | 82,00мм |
| Салмағы нетто | 0,23кг |
| Күш шығыны | 5,10W |
| Минималды айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 70°C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 1-6,3A |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |