
Қозғалтқыш қорғау автоматы 6.3-10.0А/2 BE4
Артикул: BE400210--
18 840 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматы асинхронды электрлі қозғалтқыларды перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін ұйғарылған. Құрылғы номиналды ток асып кеткенде схеманың сенімді ажыратылуын қамтамасыз етеді және ауырлық жағдайлар туындағанда сөндіп қалады.
Негізгі параметрлері:
- Ток уставкасының диапазоны: 6,3-10,0 А (реттелетін)
- Орындалуы: 2 полюс
- Номиналды ток: 6,3-16 А
- Сәйкестік стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Тұтынетін қуат: 4,70 Вт
- Қызмет көрсету температура диапазоны: -40°C-тен +70°C-қа дейін
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 73,00 мм
- Ені: 37,00 мм
- Биіктігі: 82,00 мм
- Таза салмақ: 0,23 кг
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Өткізу нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840266146 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 73,00 мм |
| Ені нетто | 37,00 мм |
| Биіктігі нетто | 82,00 мм |
| Салмақ нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 4,70 Вт |
| Ең төменгі қоршеген ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары қоршеген ортасының температурасы | 70°C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 6,3-16 А |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 6 дана, 60 дана |