
Қозғалтқыш қорғау автоматты сақтағыш 10.0-16.0А/2 BE4
Артикул: BE400211--
18 840 ₸
Қоймада бар
Қозғалтқыш қорғау автоматты сақтағышы асинхронды қозғалтқыштары бар электрлік схемаларды коммутациялау және қорғау үшін арналған. Құрылғы 6,3-16А номиналды ток диапазонында перегрузка және қысқа тұйықтау сағатында сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10.0-16.0А (орындалуы 2)
- Реттеу диапазоны: 6,3-16А
- Қуат шығыны: 6,0 Вт
- Айналасындағы орта температурасының диапазоны: -40°C-тен +70°C-ге дейін
- Стандартқа сәйкестігі: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Өндіруші: Schrack
Габаритті өлшемдер:
- Ұзындығы: 73 мм
- Ені: 37 мм
- Биіктігі: 82 мм
- Массасы: 0,23 кг
Құрылғы 1, 6 немесе 60 дәнеден тұратын орындарда жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840266153 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 73,00 мм |
| Ені нетто | 37,00 мм |
| Биіктігі нетто | 82,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 Вт |
| Айналасындағы орта ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасындағы орта ең жоғары температурасы | 70°C |
| Орындалуы | 2 |
| Ток күші | 6,3-16 А |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 дәне, 6 дәне, 60 дәне |