
Қозғалтқыш қорғау автоматы 0.63-1.0А/3 BE4
Артикул: BE400305--
23 340 ₸
Қоймада бар
Электр қозғалтқышын перегрузкадан және қысқа тұйықтамадан қорғау үшін арналған автоматты сақтандыру құрылғысы. Құрылғы аварийлық режим пайда болғанда тізбектің сенімді өшіріліп қалуын қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток ауқымы: 0,63–1,00 А
- Орындалуы: 3 полюс
- Сәйкестіктің стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Өндіруші: Schrack
- Қуат шығыны: 6,50 W
- Жұмыс істеу температура ауқымы: –40°C-тан +70°C-қа дейін
- Габаритты өлшемдер: ені 53,40 мм, биіктігі 80,00 мм, тереңдігі 71,00 мм
- Таза салмағы: 0,34 кг
- EAN коды: 9004840266221
Орындау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN коды | 9004840266221 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00 мм |
| Таза салмағы | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 6,50 W |
| Ең төменгі ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы ортасының температурасы | 70°C |
| Орындалуы | 3 |
| Ток күші | 0,63-1,00 A |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |