
1 / 6
1 / 6
Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE4
Артикул: BE400307--
28 560 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқышты қорғау автоматы асинхронды электр қозғалтқыларын перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Құрылғы таратқы щиттер және басқару шкафтарының құрамында электрооборудованы сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 1.6–2.5 А
- Ток реттеу диапазоны: 1–6.3 А
- Исполнение: 3 полюс
- Стандарт: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Қуат шығыны: 5.50 Вт
- Температура диапазоны: –40 °C-тан +70 °C-қа дейін
Өлшемдер және салмақ:
- Ені: 53.40 мм
- Биіктігі: 80.00 мм
- Тереңдігі: 71.00 мм
- Таза салмақ: 0.34 кг
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN-код | 9004840266245 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53.40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80.00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71.00 мм |
| Таза салмақ | 0.34 кг |
| Қуат шығыны | 5.50 Вт |
| Минималды қоршеген температурасы | -40 °C |
| Максималды қоршеген температурасы | 70 °C |
| Исполнение | 3 |
| Ток күші | 1-6.3 А |
| Стандарт | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
- Фото 1: Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE4 (JPG, 1.5 MB)
- Фото 2: Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE4 (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE4 (JPG, 1.4 MB)
- Фото 4: Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE4 (JPG, 1.4 MB)
- Фото 5: Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE4 (JPG, 1.4 MB)
- Фото 6: Қозғалтқышты қорғау автоматы 1.6-2.5А/3 BE4 (JPG, 1.4 MB)