
Қозғалтқыш қорғау автоматы 25.0-40.0А/3 BE4
Артикул: BE400313--
28 560 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматы асинхронды электрқозғалтқыштарды перегрузкадан және бір фазалық режимінен қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды тоқтан асып кеткен кезде автоматты түрде өшіп қалады.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды тоқтың диапазоны: 25.0-40.0 А
- Полюстердің саны: 3
- Стандарты: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- Қуат шығыны: 11,80 W
- Істеу температура диапазоны: -40°C ... +65°C
- Өндіруші: Schrack
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 80,00 мм
- Тереңдігі: 71,00 мм
- Таза салмақ: 0,34 кг
Орындау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN-коды | 9004840266306 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 11,80 W |
| Айналасындағы ортаның ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғары температурасы | 65°C |
| Орындау | 3 |
| Ток күші | 25-40 А |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |