
1 / 5
1 / 5
Құрылыма салынатын қосқыш, 1 қатарлы, 12+2 мод., металл есігі, кірпіш қабырғаларына
Артикул: BK0850012-
32 780 ₸
Қоймада бар
Кірпіш қабырғаларына арналған құрылыма салынатын бөлек қосқыш, бір қатарлы, 12+2 модульге сай. Құрылымы 346×317×96 мм, салмағы 2 кг. Металл есік IP40 қорғау дәрежесімен, IK08 соққыдың төзімділігімен оборудирована. Температура ауқымы -25°C-тан +60°C-қа дейін, галогенсіз конструкция. Өндіруші: Schrack.
| EAN-код | 9004840507942 |
|---|---|
| Ширина нетто | 346,00мм |
| Высота нетто | 317,00мм |
| Глубина нетто | 96,00мм |
| Вес нетто | 2,00кг |
| Потеря мощности | -25,00W |
| мин. температура окружающей среды | -25°C |
| макс. температура окружающей среды | 60°C |
| Исполнение | Скрытый монтаж, с дверцей |
| Ряды | 1 |
| TE в серии | 12 |
| Степень защиты | IP40 |
| Ударопрочность | IK08 |
| Цвет | белый |
| Производитель | Schrack |
| Монтаж | Встроенный |
| Материал - Дверь | Листовая сталь |
| Halogen-free | Yes |
| Упаковка | 1 шт. |
- Фото 1: Құрылыма салынатын қосқыш, 1 қатарлы, 12+2 мод., металл есігі, кірпіш қабырғаларына (JPG)
- Фото 2: Құрылыма салынатын қосқыш, 1 қатарлы, 12+2 мод., металл есігі, кірпіш қабырғаларына (JPG)
- Фото 3: Құрылыма салынатын қосқыш, 1 қатарлы, 12+2 мод., металл есігі, кірпіш қабырғаларына (JPG)
- Фото 4: Құрылыма салынатын қосқыш, 1 қатарлы, 12+2 мод., металл есігі, кірпіш қабырғаларына (JPG)
- Фото 5: Құрылыма салынатын қосқыш, 1 қатарлы, 12+2 мод., металл есігі, кірпіш қабырғаларына (JPG, 284 KB)