
1 / 5
1 / 5
Ендігі қабырға үшін орнату щиті, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есіктермен
Артикул: BK0850512-
34 760 ₸
Қоймада бар
12+2 модульге арналған ендігі щит, бір қатарлы схема
Щит қуыс қабырғаға ендіктіп орнатуға арналған және кабель құрылымдарын жасырын төлеу мүмкіндігіне ие. Ақ түске (RAL 9003) боялған құрылымдық болаттан жасалған металл есіктермен жабдықталған.
Негізгі параметрлер:
- Модульдік сыйымдылық: Негізгі бөлінісінде 12 TE модульі + 2 қосымша модульі
- Конструкция: Бір ярустық схема металл есіктермен
- Қорғау: IP40, оқшау класы II, соққы төзімділігі IK08
- Габаритттер (нетто): 346 × 317 × 96 мм
- Массасы: 2,0 кг
- Жұмыс температура диапазоны: −25°C дан +60°C қа дейін
- Қуат шығыны: −25 W
- Есік материалы: Құрылымдық болат
- Галоген ішінде емес: Иә
- Орнату: Ендіктіп орнату (flush-mounted)
Қолданылуы: Тұрғын және коммерциялық объектілерде электрлік сызықтарды бөлу және қорғау барлық жасырын қабырға орнатуында. Щит 17,5 мм ендігі стандартты модульдік аспаптармен (автоматтар, дифавтоматтар, УЗО) сәйкес.
| EAN-код | 9004840508109 |
|---|---|
| Ендік ені (нетто) | 346,00 мм |
| Ендік биіктігі (нетто) | 317,00 мм |
| Ендік тереңдігі (нетто) | 96,00 мм |
| Ендік салмағы | 2,00 кг |
| Қуат шығыны | -25,00 W |
| Ортаның минимум температурасы | -25°C |
| Ортаның максимум температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Қуыс қабырға жасырын орнатуға, есіктермен |
| Қатарлар саны | 1 |
| TE сериясында | 12 |
| Қорғау деңгейі | IP40 |
| Қорғау класы | 2 |
| Соққы төзімділігі | IK08 |
| Түсі | RAL 9003 (Сигнал ақ түсі) |
| Өндіруші | Schrack |
| Орнату | Ендіктіп |
| Материал - Есік | Құрылымдық болат |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 шт. |
- Фото 1: Ендігі қабырға үшін орнату щиті, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есіктермен (JPG, 5.0 MB)
- Фото 2: Ендігі қабырға үшін орнату щиті, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есіктермен (JPG, 2.8 MB)
- Фото 3: Ендігі қабырға үшін орнату щиті, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есіктермен (JPG, 3.0 MB)
- Фото 4: Ендігі қабырға үшін орнату щиті, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есіктермен (JPG, 5.6 MB)
- Фото 5: Ендігі қабырға үшін орнату щиті, 1 қатар, 12+2 модуль, металл есіктермен (JPG, 286 KB)