
1 / 5
1 / 5
Орнатталған комбинирленген қалқан, 12+2 модуль+2 IT монтаж панелі, металл есік
Артикул: BK0855032
87 700 ₸
Қоймада бар
Түкке орнатылатын комбинирленген электр құзырткысы қабырғаға ойыса орнатуға арналған. Құзырткы бір қатарда 12 модуль + 2 модуль + 2 IT монтаж панелін орналастыруға есептелген. Металл есік RAL 9003 түсінде (сигнал ақ түсі) бар және электр құрылғысын сенімді сақтауды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Қорғау деңгейі: IP30 — қауіпті бөліктерге тиіну және тік түсетін тамшыдан қорғау
- Қорғау сыныбы: 2 (екі еселі немесе күшейтілген оқшаулау)
- Соққыға төзімділік: IK08 — 5 Дж энергиялы механикалық әсерге төзімді
- Есік материалы: қорғау жабындысы бар тақта болат
- Орындалуы: қабырғаға ойыса орнату, есік бар
- Түсі: RAL 9003 (сигнал ақ түсі)
- Қауіпсіздік: галогенсіз (Halogen-free)
Габаритті өлшемдері (нетто):
- Ені: 346 мм
- Биіктігі: 592 мм
- Тереңдігі: 36 мм
- Салмағы: 2,90 кг
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C дан +60°C дейін
- Қуаттың өндіктелуі: 45 W
Өндіруші: Schrack (электротехникалық құрылғының жоғары сапасы). Орауда 1 дана болып жеткізіледі.
| EAN коды | 9004840977776 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 346 мм |
| Биіктігі (нетто) | 592 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 36 мм |
| Салмағы (нетто) | 2,90 кг |
| Қуаттың өндіктелуі | 45 W |
| Қоршам ортасының минимальды температурасы | -25°C |
| Қоршам ортасының максимальды температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Құпия монтаж, есік бар |
| Қатарлар | 1 |
| TE сериялық болмасы | 12 |
| Қорғау деңгейі | IP30 |
| Қорғау сыныбы | 2 |
| Соққыға төзімділік | IK08 |
| Түсі | RAL 9003 (сигнал ақ түсі) |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Ойыса орнату |
| Материал - Есік | Тақта болат |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 дана |
- Фото 1: Орнатталған комбинирленген қалқан, 12+2 модуль+2 IT монтаж панелі, металл есік (JPG, 97 KB)
- Фото 2: Орнатталған комбинирленген қалқан, 12+2 модуль+2 IT монтаж панелі, металл есік (JPG, 92 KB)
- Фото 3: Орнатталған комбинирленген қалқан, 12+2 модуль+2 IT монтаж панелі, металл есік (JPG, 303 KB)
- Фото 4: Орнатталған комбинирленген қалқан, 12+2 модуль+2 IT монтаж панелі, металл есік (JPG, 266 KB)
- Фото 5: Орнатталған комбинирленген қалқан, 12+2 модуль+2 IT монтаж панелі, металл есік (JPG, 217 KB)