
1 / 5
1 / 5
Орнектелген, аралас, 24+4мод.+2 IT орнату тақталары, металл есіктің құрамдасы
Артикул: BK0855042
113 000 ₸
Қоймада бар
Скрытеген орнату үшін металл есігі бар орнектелген аралас құрамдас. Тұрмыстық және өндірістік ішінді электр тізбектерінің ұйымдастырылуы және таралуы үшін арналған.
Конфигурация:
- Модульды қабілеті: 24 модуль + 4 модуль + 2 IT орнату тақталары
- Қатарлар саны: 2
- TE сериясында: 12
- Бір фазалы және үш фазалы таралу
Техникалық параметрлер:
- Қорғау дәрежесі: IP30
- Қорғау класы: II
- Соққыға төзімділік: IK08
- Есік материалы: құймалас болат (RAL 9003 — сигнал ақпарамасы)
- Галогенсіз: Иә
Габаритті өлшемдер:
- Ені: 346 мм
- Биіктігі: 717 мм
- Тереңдігі: 36 мм
- Салмағы: 3,6 кг
Пайдалану шарттары:
- Айналайтын ортаның температуралық диапазоны: −25°C-тен +60°C-қа дейін
- Қуатты жоғалту: 54 W
Орындалуы:
- Орнектелген монтаж (скрытеген)
- Толык жиынтық: 1 дана
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840977783
| EAN-коды | 9004840977783 |
|---|---|
| Ені нетто | 346,00 мм |
| Биіктігі нетто | 717,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 3,60 кг |
| Қуатты жоғалту | 54,00 W |
| Айналайтын ортасының минимум температурасы | −25°C |
| Айналайтын ортасының максимум температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Скрытеген монтаж, есігі бар |
| Қатарлар | 2 |
| TE сериясында | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP30 |
| Қорғау класы | 2 |
| Соққыға төзімділік | IK08 |
| Түсі | RAL 9003 (сигнал ақпарамасы) |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Орнектелген |
| Материалы - Есік | Құймалас болат |
| Галогенсіз | Иә |
| Қаймау | 1 дана |
- Фото 1: Орнектелген, аралас, 24+4мод.+2 IT орнату тақталары, металл есіктің құрамдасы (JPG, 86 KB)
- Фото 2: Орнектелген, аралас, 24+4мод.+2 IT орнату тақталары, металл есіктің құрамдасы (JPG, 64 KB)
- Фото 3: Орнектелген, аралас, 24+4мод.+2 IT орнату тақталары, металл есіктің құрамдасы (JPG, 303 KB)
- Фото 4: Орнектелген, аралас, 24+4мод.+2 IT орнату тақталары, металл есіктің құрамдасы (JPG, 214 KB)
- Фото 5: Орнектелген, аралас, 24+4мод.+2 IT орнату тақталары, металл есіктің құрамдасы (JPG, 217 KB)