
Есік және сигнал құрылғысының жақтамасы, 5-қатарлы, 36+6 модуль + 1 пластмассалық монтаждау панелі
Артикул: BK0855052K
105 450 ₸
Қоймада бар
Электрошкафы үшін есік және жақтама құрылғысы комплекты пластмассалық монтаждау панелімен. Таралмалы аппараттарға 36+6 модульдің бес қатарлы конфигурациясында орнату үшін арналған. Конструкция электр құрылғысын механикалық әсерлер мен шаңнан сенімді өндіктету қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Модульдердің саны: 36+6 модуль (5 қатар)
- Монтаждау панелінің материалы: пластмасса
- Қорғау класы: 2
- Соққыға төзімділік: IK08
- Галогенсыз: Иә
- Пайдалану температура диапазоны: -25°C дан +60°C-қа дейін
- Қуат шығыны: -61 W
- Монтаж түрі: ішінде орнатылады
Габаритті және салмақ:
- Ені: 346 мм
- Биіктігі: 842 мм
- Тереңдігі: 36 мм
- Таза салмағы: 5 кг
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 дана
Идентификация: EAN 9004840977806
| EAN-коды | 9004840977806 |
|---|---|
| Ені (таза) | 346,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 842,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 36,00 мм |
| Таза салмақ | 5,00 кг |
| Қуат шығыны | -61,00 W |
| Ортасының минимум температурасы | -25°C |
| Ортасының максимум температурасы | 60°C |
| Қорғау класы | 2 |
| Соққыға төзімділік | IK08 |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Ішінде орнатылады |
| Галогенсыз | Иә |
| Орау | 1 дана |