
Түскі ток автоматты ажыратқышы DC ME B10/1, 10kA
Артикул: BM014110ME
Автоматические выключатели Постоянного тока
6 750 ₸
Тапсырыспен
Түскі ток автоматты ажыратқышы ME BMS0-DC сериясы түскі ток тізбектерін перегрузка және қысқа тұйдықтау есесінен қорғау үшін ласталған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10A
- Ток түрі: түскі (DC)
- Ажыратқыш сипаттамасы: B (3-5 In кезінде ажыратылады)
- Полюстер саны: 1
- Ажыратылатын қабілеті: 10 кА
- Қуат шығыны: 2,10 W
- Температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-ға дейін
Конструктивтік параметрлері:
- Ені: 17,80 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,12 кг
- EAN-коды: 9004840628395
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш келесі халықаралық нормаларға сәйкес: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана.
| EAN-коды | 9004840628395 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 2,10 W |
| Орта температураның минимумы | -40°C |
| Орта температураның максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | Түскі ток автоматты ажыратқышы ME |
| Сериясы | BMS0-DC |
| Орындалуы | Түскі ток автоматты ажыратқышы ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |