BM ME C6/1 автоматты ажыратқыш электр тораптарын перегрузка және қысқа тұйындалудан қорғау үшін құрастырылған. Номиналды ток 6A және коммутациялық қабілеті 10kA болатын бір полюсті құрылғы айнымалы ток желілеріндегі сенімді қорғаудың белсенді жұмыс істейді.
Техникалық сипаттамалар:
- Сөндіру сипаттамасы: C (ток сөндіру еселігі 5-10In)
- Номиналды ток: 6A
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Полюс саны: 1
- Түрі: BMS0-ME
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток модульдік көп функциялық ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 1,50W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
Өлшемдер және массасы:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,12кг
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 норм талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орналасу: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
EAN коды: 9004840527094
| EAN коды | 9004840527094 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 1,50W |
| Минималды ортаны температурасы | -40°C |
| Максималды ортаны температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасу | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
