Schrack өндіктігінің BMS0 сериясының бір полюсті автоматты ажыратқышы электрлік сызықтарды перегреудеу және қысқа тұйын сызықтарынан қорғау үшін арналған.
Негіздейінгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 16A
- Коммутациялық қабілеті: 10кА
- Ажыратудың сипаттамасы: C (ортаң пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (модульді автоматты ажыратқыш айнымалы тока)
- Полюс саны: 1
- Қуат сағаты: 2,20W
Жұмыс температураларының ауқымы:
- ең аз әрі айналасындағы температура: -40°C
- ең көп әрі айналасындағы температура: 75°C
Өлшемдер және масса:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза масса: 0,12кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
EAN коды: 9004840391756
| EAN-коды | 9004840391756 |
|---|---|
| Ені таза | 17,80мм |
| Биіктігі таза | 83,00мм |
| Тереңдігі таза | 74,90мм |
| Таза масса | 0,12кг |
| Қуат сағаты | 2,20W |
| Ең аз айналасындағы температура | -40°C |
| Ең көп айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктігі | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM C16/1 10кА (JPG, 1004 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM C16/1 10кА (JPG, 768 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM C16/1 10кА (JPG, 2.2 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM C16/1 10кА (JPG, 584 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM C16/1 10кА (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM C16/1 10кА (JPG, 568 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш BM C16/1 10кА (JPG, 251 KB)
