BM C50/1 модульды автоматты ажыратқышы айнымалы ток желілерінде электрлік іштердің перегрузкасынан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды ток 50 А және 10 кА коммутациялық қабілетіне ие бөлінеді, ол тұрмыстық және өндірістік орнатуларда қауіпсіз қорғауды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Бір полюсті орындалуы (1P) бір фазалы желіге қосу үшін
- С сипаттамасы бойынша істеу — ағындарының ұлғайту коэффициенті орташа болатын іштер үшін
- Жұмыс істеу температуралық ауқымы: −40°C ден +75°C дейін
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны: 4,5 Вт
- Ықшам габаритты өлшемдер: ені 17,80 мм, биіктігі 83 мм, тереңдігі 74,9 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестігі: Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack. Қол жетімді орау: 1 дана, 12 дана, 120 дана.
| EAN коды | 9004840391800 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 4,50 Вт |
| Мин. айналасындағы температура | −40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 50 А |
| Түрі | BMS0 |
| Сериялы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
