Төрт полюсті айнымалы ток автоматты ажыратқышы номиналды тоғы 10 A және айырма қабілеті 10 kA болып табылады. C сипаттамасы бөлу орташа іске қосу токтары бар жалпы назначение сызықтарының қорғалуын қамтамасыз етеді.
Негіздемелі параметрлері:
- Номиналды ток: 10 A
- Полюстілігі: 4P
- Айырма қабілеті: 10 kA
- Сипаттамасы: C
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Күш жоғалуы: 6 W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C дан +75°C дейін
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,48 кг
Нормативтік сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack Elektro
| EAN-коды | 9004840392388 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,48 кг |
| Күш жоғалуы | 6,00 W |
| Ең төмен орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюстілік | 4 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Айырма қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
