BMS0 сериясының төрт полюсті автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді перегруздан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Номиналды ток: 16A, коммутациялық қабілеті: 10kA, іске қосу сипаттамасы: C.
Техникалық параметрлері:
- Түрі: BMS0 (AC-MCB)
- Полюстер саны: 4
- Ортасының температура диапазоны: -40°C бастап +75°C дейін
- Қуат шығыны: 8,80W
- Өлшемдері (Б×Е×Т): 83,00 × 71,20 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,48 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орындау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана.
| EAN-код | 9004840392401 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 8,80 W |
| Мин. қоршеген температурасы | -40°C |
| Макс. қоршеген температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM C16/4, 10kA (JPG, 2.8 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM C16/4, 10kA (JPG, 2.5 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM C16/4, 10kA (JPG, 2.5 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM C16/4, 10kA (JPG, 2.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM C16/4, 10kA (JPG, 2.4 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM C16/4, 10kA (JPG, 1.9 MB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш BM C16/4, 10kA (JPG, 2.6 MB)
