Төрт полюсті автоматты ажыратқыш номиналды тогы 63 A және ығысу қабілеті 10 kA болатын. Құрылғы электрлік тізбектерді перегрузкалардан және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арнайтылған.
Техникалық параметрлері:
- Істеу сипаттамасы: C (жалпы жүктемелер үшін)
- Полюс саны: 4
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы тоқтың модульді автоматты ажыратқышы)
- Істеу температурасының ауқымы: -40°C бөлінісінен +75°C дейін
- Қуат шығыны: 20,80 W
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,48 кг
Стандарттарға сәйкестігі: Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 нормаларына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack. Орап алу нұсқалары: 1 бөлік., 3 бөлік., 30 бөлік.
| EAN коды | 9004840392463 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 20,80 W |
| Орта температураның минимумы | -40°C |
| Орта температураның максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Ығысу қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орап алу | 1 бөлік., 3 бөлік., 30 бөлік. |
