Бір полюсті автоматты ажыратқыш BM ME B20/1 айналмалы ток құрылғыларындағы электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйындалу ағымдарынан қорғау үшін арналған тұрмыстық және өндіістік қолданылымда пайдаланылады.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 20A
- Коммутациялық қабілет: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 есесінде іске қосылады)
- Полюстер саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB-ME (модульді айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Түрі: BMS0-ME
- Сериясы: BMS0
Техникалық параметрлер:
- Номиналды токта қуат шығыны: 3,20W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Габаритті өлшемдері (таза): 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,12 кг
- EAN-коды: 9004840591439
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш келесі талаптарға сәйкес келеді:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Сақтау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 120 шт.
| EAN-коды | 9004840591439 |
|---|---|
| Ені (таза) | 17,80 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 3,20 W |
| Ең төменгі ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Сақтау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
