Бір полюсты автоматты ажыратқыш BMS4 сериясы электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Аппарат номиналды ток 32A үшін есептелген, коммутациялау қабілеті 4.5kA және сраба параметрі C.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 32A
- Коммутациялау қабілеті: 4.5kA
- Полюстар саны: 1
- Параметр: C
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток)
- Түрі: BMS4
- Қуат шығыны: 3.70W
- Жұмыс температурасы диапазоны: -40°C-ден +75°C-ге дейін
Габаритті өлшемдер және масса:
- Ұзындығы: 74.90мм
- Ені: 17.70мм
- Биіктігі: 80.00мм
- Таза салмағы: 0.12кг
Нормативтік негіз: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орындау нұсқалары: 1 дәнe., 12 дәнe., 120 дәнe.
EAN коды: 9004840390421
| EAN коды | 9004840390421 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 74.90мм |
| Ені нетто | 17.70мм |
| Биіктігі нетто | 80.00мм |
| Таза салмағы | 0.12кг |
| Қуат шығыны | 3.70W |
| Мин. қоршеген ортасының температурасы | -40°C |
| Макс. қоршеген ортасының температурасы | 75°C |
| Параметр | C |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Коммутациялау қабілеті | 4.5kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дәнe., 12 дәнe., 120 дәнe. |
