Ауыспалы ток электр тізбегін қорғау үшін жасалған бір полюсті автоматты ажыратқыш. Электр ағын таратқыш шкафтарына және электр құрылғыларына орнату үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10A
- Коммутация қабілеті: 6kA
- Іс қимасы сипаттамасы: B (перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау)
- Полюс саны: 1
- Орындалу: AC-MCB (ауыспалы токқа арналған автоматты ажыратқыш)
- Сериясы: BMS6
- Өндіруші: Schrack
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 1,90W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
- Габаритті өлшемдер (ЕнхБойхТ): 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
- EAN коды: 9004840396133
Қолданылатын стандарттар:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана
| EAN коды | 9004840396133 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 1,90 Вт |
| Ең төмен ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутация қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
