Төрт полюсті автоматты ажыратқыш 6А номиналды тоқы және 6кА коммутациялық қабілетімен. Айнымалы ток желілерінде электрлік өткізгіштердің перегрузкасы және қысқа тұйығуынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Іске қосылу сипаттамасы: B (номиналды 3–5 тоқында іске қосылады)
- Номиналды ток: 6А
- Коммутациялық қабілет: 6кА
- Полюс саны: 4
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Өндіруші: Schrack
- Түрі/сериясы: BMS6
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: −40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 6W
Геометриялық өлшемдер және салмағы:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,48 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес болады.
Жеткізу нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана.
EAN коды: 9004840547795
| EAN коды | 9004840547795 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Ең төмен айналасындағы ортаның температурасы | −40°C |
| Ең жоғары айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 6 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілет | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
