Төрт полюсты автоматты өшіргіш номиналды тоқы 25A және коммутациялық қабілеті 6kA болатын. B түріне жатады (номиналды тоқ 3–5 рет артқанда 3–5 мкс ішінде сөніп құлады), электр сызықтарын перегрузкадан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін ғана арналған.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 25A
- Полюс саны: 4
- Сөндіру сипаттамасы: B
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Қуат шығыны: 12W
- Температура ауқымы: −40°C-дан +75°C-ға дейін
- Өлшемдері (ЕнхБеxТ): 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,48 кг
Нормативтік сәйкестік:
Өшіргіш келесі талаптарына сәйкес әзірленген:
- EN 60898-1:2019 (Перегрузка және қысқа сызықты сынықтарынан қорғау үшін автоматты өшіргіштер)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013; EN 60947-2:2017 + A1:2020 (Төмен вольтты сызықтарының басқару және қорғау аппаратуры)
- EN 63000:2018 (Қауіпті заттарға сәйкестіктің декларациясы)
Өндіруші: Schrack Elektrotechnik
Орау: 3 дм. немесе 30 дм.
| EAN коды | 9004840545203 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 12,00 W |
| Ортаңғы ортамың мин. температурасы | −40°C |
| Ортаңғы ортамың макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
