
1 / 7
1 / 7
Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM
Артикул: BM900013--
Выключатели нагрузки, разъеденители
28 540 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндірушінің номиналды тоғы 40 A болатын үш полюсты жүктеме ажыратқышы. Бөлінді құрылғылар және панель орнатуларындағы электрлік тізбектерді коммутациялау үшін арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюстер саны: 3
- Қуат шығыны: 11,20 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-ға дейін
- Габаритты өлшемдері: 75 × 53,10 × 83 мм (Ұзындығы × Ені × Биіктігі)
- Массасы: 0,29 кг
- EAN коды: 9004840403138
Комплектация және орналастыру:
Поставка нұсқалары бар: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN коды | 9004840403138 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 75,00 мм |
| Ені нетто | 53,10 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 11,20 W |
| Ортаның ең төмен температурасы | -40°C |
| Ортаның ең жоғары температурасы | 75°C |
| Орындалуы | Ажыратқыш |
| Полюс | 3 |
| Ток күші | 40 A |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналастыру | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
- Фото 1: Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM (JPG, 1.9 MB)
- Фото 2: Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM (JPG, 1.6 MB)
- Фото 5: Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM (JPG, 1.3 MB)
- Фото 6: Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM (JPG, 1.8 MB)
- Фото 7: Жүктеме ажыратқышы 40A/3 BM (JPG, 1.7 MB)