
Контактор 160кВт/400В/300A/2НЗ+2НО, ағынды 230VAC
Артикул: LTD53153--
557 740 ₸
Тапсырыспен
Күш контакторы өндіріс назначенасындағы үш фазалы асинхронды электрдвигательдер мен күш жүктемелерін коммутациялау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды қуаты (AC-3): 380/400 В кернеуінде 160 кВт
- Номиналды ағыны: 300 А
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 2 жабатын + 2 ашатын (2NO+2NC)
- Оймасы кернеуі: 230 В ауыспалы ток
- Қуат шығыны: 41,80 Вт
- IEC стандарты бойынша өлшемі: 5
Габаритті өлшемдер (таза):
- Ені: 140 мм
- Биіктігі: 189 мм
- Тереңдігі: 208 мм
- Массасы: 7,10 кг
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840839784
Контактор күш тіндері жиі ажыратылып қосылғанда сенімді істеулі қамтамасыз етеді және электрпривод басқару жүйелерінде, оның ішінде автоматика және реле-контакт құрылымдарын пайдалана отырып қолданылады.
| EAN-коды | 9004840839784 |
|---|---|
| Ені (таза) | 140,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 189,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 208,00 мм |
| Массасы (таза) | 7,10 кг |
| Қуат шығыны | 41,80 Вт |
| Өлшемі | 5 |
| Түрі | Күш контакторы |
| Көмекші контактілері | 2 жабатын контакт + 2 ашатын контакт |
| Оймасының AC кернеуі | 230В ауыспалы ток |
| Номиналды ағыны | 300A |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 160кВт |
| Қораптағы сақтау | 1 дана, 2 дана |